Eritellimused

Kellade lood

Alati ei piisa lihtsalt poekellast, vaid on vaja midagi erilisemat. Midagi isikupärasemat, erakordsemat või ekstravagantsemat. Vahel aga lihtsalt pole sellist kella, mis väga meeldiks. Siis tuleb ise teha. Iga eritellimusel valmiv kell on kellameistri ja tellija koos kella loomine. Alati põnev. Alati ilus. Alati kordumatu.

Tõnu Kõrvits

Tõnu Kõrvits

Olen Lillenberg MSSNi rõõmus omanik. See on tõeliselt stiilne kell, mis on pälvinud palju komplimente ja tähelepanu. Sellel kellal minimalistlik disain. Aga suur tähelepanu on detailidel: sihverplaadi originaalsel numbrite fondil, mattidel vintage valgetel, propellerikujulistel seieritel (millel on võimas luminestsents) ja paljudel muudel väikestel, aga olulistel detailidel („Eesti kell“ kella 6 juures), mis aitavad luua ägeda terviku. See kell on ka funktsioonilt universaalne: sobib nii pidulikuma riietusega kui ka casual`iga. Lillenbergi kella võib kasutada kui traditsioonilist field-tüüpi kella vabas looduses matkamisel või sportimisel. Kell on väga täpne. 42 mm läbimõõduga kell tundub pigem suur, aga tegelikkuses ta nii ei mõju.

Lillenbergi kell on tõeline pilgupüüdja. Ja see on Eesti kell!

Indrek Lillemägi

Minu eritellimusel valminud Lillenbergi kell on nagu hea kirjandus. See jutustab ajatut ja aegumatut lugu, tuletab meelde, et olen oma aja peremees. See sobib suurepäraselt nii ülikonna kui ka t-särgiga, on parajalt tagasihoidlik, aga väga kvaliteetse sisu ja vormiga. Selle metsiku infotulva ja tõttamise keskel on hea kanda midagi, mis on aeglase ja põhjaliku käsitöö tulemus ja meenutab, et suured asjad juhtuvad pühendudes.

Saime koos tiksuvad kellad pulmakingituseks.

Lillenberg kellad
Eesti kelll

Eisi Mäeots

Minu kell sündis, kui töötasime Jaanusega koos ERR-is. Julgen öelda, et arutlesime disaini ja teostuse üle päris palju. Selle tulemusena valmis midagi, mille iga pisemgi detail on viimseni läbi mõeldud ja viimistletud. Alates seieritest, lõpetades sihverplaadi tooniga. Eriti meeldib mulle, et saan kella kanda mitme erineva rihmaga – nii saan hetkega kellale uue ilme.

Tellimine

    Kui tunned huvi personaalse eritellimusel kella vastu, siis saada meile päring