Lillenberg MSSN

SüdaööMust

Elegantne ja klassikaline musta numbrilaua ja valgete numbrite aegumatu kooskõla loob vormi ja sisu ühtse ja täpse terviku.

Lillenberg MSSN

PaatinaValge

Sportlik ja stiilne paatinavalge numbrilaud ja mustad numbrid ühendavad täiusliku loetavuse ja härrasmeheliku elegantsi ühtseks ja täpseks tervikuks.

kella sünnilugu

Lillenberg MSSN

Lillenberg MSSN on minu esimene mikroseeriana valmistatud kell. Lõputu kogus tunde planeerimist, katsetamist, eksimist ja vahel ka väikeseid õnnestumisi ääristab kella sündimise teekonda.

Kella loomisel on mind inspireerinud eestlase rahulik meelelaad, täpsus ja asjalikkus ning kindel usk meie vabadusse ja iseseisvusse. Samuti Eesti sõjameeste kaine ja külmavereline suhtumine, vastupidavus ja järjekindlus meie väärtuste eest seismisel läbi aastasadade.

Kella nimi MSSN tuleb militaarmaailmas levinud termini mission lühendist ja selgitab kella konkreetset välimust ning vastupidavusele keskendunud kontseptsiooni. Kella korrapäraselt teenindades (iga 4-5 aasta tagant) võib kell rõõmustada kandjat läbi mitme põlvkonna.

Jaanus Lillenberg

 

Lillenberg MSSN on kõrge kvaliteediga ajanäitaja. Kella valmistamisel olen kasutanud vaid esmaklassilisi materjale nagu 316L roostevaba teras ja safiirklaas. Kellamehhanism on Šveitsi päritolu premium klassi mehhanism, mis on nõudliku kandja tuleproovi edukalt läbinud paljude Šveitsi kõrgbrändide kellades.

Jaanus Lillenberg

Detailid

Mis kell see on

Korpus

Valmistatud roostevabast meditsiinilisest terasest 316L. Ilma nuputa on kella läbimõõt 42 mm.

Klaas

Esiklaas on valmistatud safiirist. Mineraalklaasist tagakaas on läbipaistev, et kellamehhanism oleks näha.

Sihverplaat

Kõrge kontrastsusega araabia mustad numbrid valgel taustal (või valged numbrid mustal taustal). Sihverplaat on disainitud, mõõtu lõigatud ja trükitud Eestis. Sihverplaadi allservas eesti päritolu kinnitav tekst ‘EESTI KELL’

Rihm

5-lüliga roostevabast terasest metallrihm (+95 eurot) või meekarva pruun täisnahast rihm hõbedase pandlaga.

Autentsus

Kell tuleb puitmaterjalist karbis koos eestikeelse kasutusjuhendi ja autentsust kinnitava sertifikaadiga. Iga kell on nummerdatud, number on graveeritud tagakaanele ja mehhanismile.

Mehhanism

Šveits automatic ETA 2892-2. Automatic tähendab, et kella mehhanismi küljes paiknev poolkuu kujuline rootor, mis alati liigub maa raskusjõu suunas, keerab kella automaatselt üles.

Veekindlus

Kell on testitud 5ATM veele vastupidavuse suhtes. Võib käia duši all ja ei pea kartma vihma ega pori.

Seierid

Valge taustaga sihverplaadil helendavad tunni- ja minutiseierid pimedas (C1 Luminova helendav materjal) neoonroheliselt.

Koostamine

Kell on 100% ulatuses kokku pandud ja testitud Eestis. Kellale on tehtud täiendavad täppisseadistused viies positsioonis.

Garantii

Kellamehhanismile kehtib kahe aastane garantii. Veekindlusele kehtib kuue kuuline garantii. Kella avamisel garantii katkeb.

Lisateenusena saab teha kellale personaalse graveeringu.
Viimased kellad veel saadaval

Tellimine

    Kui tunned huvi personaalse eritellimusel kella vastu, siis saada meile päring